aboutus

Linksunet E.T Co; Limited

Linksunet E.T Co; Limited Linksunet E.T Co; Limited Linksunet E.T Co; Limited Linksunet E.T Co; Limited
1 2 3 4
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki: Harting
Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: 1000000-2000000
Rok założenia: 2010
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

profil firmy

Jesteśmy ekspertem w zakresie niestandardowych uprzęży przemysłowych, od ponad 10 lat zajmujemy się przetwarzaniem wiązek przewodów.

Nasza firma przywiązuje dużą wagę do przemysłu przetwarzania wiązek przewodów.Nasze produkty są wysyłane do wielu krajów i wielu innych krajów.Produkty mogą być stosowane w produkcji, oprzyrządowaniu, samochodach, maszynach fabrycznych i innych dziedzinach.

 

Istnieją dwie fabryki odpowiednio w Szanghaju i Qingdao.Szanghaj koncentruje się głównie na wysokiej jakości produktach małoseryjnych, o powierzchni zakładu wynoszącej 800 metrów kwadratowych.Zgodnie ze standardem TS16949 zakład Qingdao koncentruje się głównie na produkcji seryjnej o powierzchni 4000 metrów kwadratowych.Został oddany do produkcji w sierpniu 2015 roku.Szanghaj to nasze centrum badawczo-rozwojowe, Qingdao to nasze centrum produkcyjne.

Nasza fabryka posiada certyfikaty UL, ISO9001 i IAFT16949.Fabryka posiada 15 szybkich automatów wyposażonych w urządzenie do zarządzania ciśnieniem kabli, 40 ręcznych urządzeń spawalniczych, 12 urządzeń do formowania wtryskowego, automatyczny sprzęt spawalniczy USB i inny powiązany sprzęt.Podczas procesu produkcyjnego, począwszy od linii cięcia, łuszczenia, wykonania terminala, montażu, oględzin, analizy przyrządów, spawania i zagniatania, zawsze ściśle przestrzegamy normy IPC / WHMA - A - 620B.Jako producent wiązek przewodów jesteśmy w stanie przeprowadzić samokontrolę, procedury kontrolne, testowanie siły ciągnięcia, 100% kontrolę ręczną i 100% testowanie wydajności elektrycznej itp.

 

Nasz zespół jest w branży od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować jakość naszych produktów, a cena jak najbardziej przystępna.

Historia

Jako przedsiębiorstwo produkcyjne LINKSUNET od ponad 10 lat zajmuje się przetwarzaniem wiązek przewodów.

Specjalizujemy się w rozwoju, dostosowywaniu, produkcji i sprzedaży uprzęży przemysłowych.Posiadamy również profesjonalny zespół serwisowy, który może zapewnić wysokiej jakości, szybkie i profesjonalne produkty i usługi.Przyjmujemy wiele odmian i małą partię niestandardowych produktów i jesteśmy gotowi być Twoimi partnerami na dłuższą metę.

Usługa

Zapewnienie najlepszej obsługi i zaspokojenie potrzeb klientów to nasze główne cele, co pozwala nam z powodzeniem handlować z firmami z różnych krajów, takich jak USA, Kanada, Niemcy, Holandia, Australia, Japonia, Korea Południowa itd. Nasze produkty są szeroko stosowane w różnych branżach, samochodach, przemyśle ciężkim, robotach, rowerach elektrycznych, USB i tak dalej. LINKSUNET zajmuje się dostarczaniem najbardziej wykwalifikowanych produktów i najlepszej obsługi.

Nasz zespół

Nasz zespół powstał w październiku 2010 roku, zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, produkcją, sprzedażą przemysłowych wiązek przewodów, kabli, fabryk złączy, zastosowań produktów obejmujących sprzęt przemysłowy, instrumenty, mierniki, produkcję maszyn i inne dziedziny przemysłu. Obecnie w Szanghaju pracuje 47 osób, w tym 2 osoby zarządzające, 4 osoby sprzedające, 5 pracowników zajmujących się rozwojem technologii, 3 osoby zajmujące się jakością i 33 inne osoby, które mogą być importowane i eksportowane.

Szczegóły kontaktu